Prindi

Hawe Adapt sektormatriitside süsteem

Sektormatriits on valmistatud terasest või läbipasitvast plastikust ning järgib hamba loomulikku kuju. Mõlemast materjalist sektormatriitsid on üliõhukesed ning neid on saada 4 erinevas suuruses. Suurustes esinevad 2 kõrgust ning 2 erinevat kumerusastet, mis vastavad hammaste ja kaviteetide enamlevinud väliskujudele.

Aproksimaalne rõngakujuline sektormatriitsi hoidja sisaldab hulgaliselt innovatiivseid lahendusi, surudes sektormatriitsi täpselt õigetest kohtadest oma kohale, järgides hamba loomulikku kuju. Kuna matriitsihoidja tiivad on läbipaistvast plastikust, ei sega nad valguskõvastamise protsessi. Materjali pikaajalisest väsimisest tuleneva deformeerumise ning hügieeniprobleemide vältimiseks on hoidiku tiivad ühekordselt kasutatavad. Spetsiaalsete tangide abil on võimalik sektromatriitsi hoidjat kontrollida nii mesiaalselt kui distaalselt.

sectional.jpg (15023 bytes)

Praktiline näide

sec1.jpg (5946 bytes)
1. Sektormatriits ning kiil paigutatakse oma kohale. Sektormatriits on disainitud hamba loomulikku kuju arvestades. Kaks matriitsi kõrguse ja kumeruse valikut lubavad taastada väga erinevate kujudega hambaseinu.

sec2.jpg (5011 bytes)
2. Aproksimaalne matriitsihoidja koos spetsiaalsete tangidega tagab perfektse adaptsiooni vastavalt hambakujule ning võimaldab valguskõvastamist.

sec3.jpg (6852 bytes)
3. Süsteemi kuuluvad sektormatriitsid, kiilud ja hoidikud moodustavad ühtse töökindla lahenduse. Tulemuseks on originaalset hambakuju järgiv restauratsioon, milles on tagatud ka hammastevaheline kontakt.

sec4.jpg (3514 bytes) sec5.jpg (3278 bytes)
4. Kasutatud süsteem hoiab täidise piiratud alal, ülejääke tekitamata (eriti kontaktialal). Tulemus on vastupidav ning esteetiline.

Animatsioonid Hawe posterioorsete restauratsioonide kohta

Animatsioonide vaatamiseks peab olema arvutisse installeeritud videopleier, mis suudab näidata MPEG-formaadis videot. Kui teie arvutis seda pole, saate Windows Media Player 7.1 alla laadida siit.

download.gif (445 bytes)Anatomical Posterior Macro Restorations (faili maht 550 KB, pildi suurus 160x120 pix)
download.gif (445 bytes)Anatomical Posterior Macro Restorations (faili maht 965 KB, pildi suurus 240x180 pix)
download.gif (445 bytes)Anatomical Posterior Macro Restorations (faili maht 1500 KB, pildi suurus 320x240 pix)
download.gif (445 bytes)Anatomical Posterior Macro Restorations (faili maht 4200 KB, pildi suurus 640x480 pix)