VOCO Admira Protect

30. märts 2005


Admira Protect on ormotseerbaasil valmistatud ühekomponendiline preparaat ülitundliku dentiini raviks. See on fluoriide vabastava omadusega valguskõvastuv materjal, mille toimel kaob tundlikkus enamasti juba peale esimest raviseanssi

Kasutusjuhend

Admira Protect on ormotseerbaasil valmistatud ühekomponendiline preparaat ülitundliku dentiini raviks. See on fluoriide vabastava omadusega valguskõvastuv materjal. Admira Protect`i toimel kaob tundlikkus enamasti juba peale esimest raviseanssi ja lisaks kaitseb antud materjal väliste mõjude ja abrasiooni eest.

Näidustused:

  • ülitundliku dentiini ravi
  • hambakaelte ravi (ka krooniservade juures, pärast hambakivi eemaldamist, paljastunud hambakaelad jne.)

Töö käik

1. Ettevalmistus
Ravitavad hambad puhastada fluoriidivaba puhastuspastaga (nt. Klint), kasutades sealjuures pimsskivi "kummikarikaga" või roteeriva harjakesega. Seejärel isoleerida tööpiirkond vatirullidega ja liigne niiskus õlivaba õhusurvega eemaldada. Sealjuures ei tohi dentiini liigselt kuivatada. Eesmärgiks on saavutada kergelt niiske dentiinipind. Peale tööpiirkonna puhastamist tuleb vältida selle kontamineerumist vere või süljega.

2. Materjali võtmine
Materjali võtmisel kallutada pudelit alati nii, et õhuauk on pööratud ülespoole. Micro Tim`i bondinguga niisutada. Alternatiivseks võimaluseks on tilgutada Admira Protect`i segamisalusele ja sealt materjali võtta.

3. Aplikatsioon
Admira Protect kanda Micro Tim`i või ühekordse pintsliga üheaegselt kõikidele ravitavatele pindadele ja lasta sel seejärel 20 sek. jooksul toimida. Lõpuks Admira Protect nõrga õhusurvega laiali puhuda ja halogeenvalgusega (Polofil Lux) 10 sek. polümeriseerida. Nüüd kanda peale teine kiht Admira Protect`i, see ettevaatlikult laiali puhuda ja 10 sek. valguskõvastada.

4.Inhibeeritud kihi eemaldamine
Hapniku poolt moodustatud inhibitsioonikiht (pehme pind) vatikuuli või vatirull abil eemaldada. Nüüd teha kindlaks igemeserva jäänud üleliigse materjali olemasolu ja vajadusel see eemaldada.

Juhised/ ettevaatusabinõud:
Fenooli sisaldavad ained (nt. eugenooli sisaldavad provisoorsed materjalid) kahjustavad polümerisatsiooni ja seetõttu ei tohi neid Admira Protect`iga koos kasutada või kontamineerida.

Admira Protect sisaldab: BIS-GMA, HEMA, BHT, atsetoon, ormocer, orgaanilised happed. Teadaolevate allergiate korral nende koostisosade vastu toodet mitte kasutada.

Vältida kokkupuudet suu limaskestaga. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja seejärel konsulteerida silmaarstiga.

Säilitus- ja kasutusjuhised:
Pärast kasutamist Admira Protect tugevasti sulgeda. Säilitada mitte üle 25° C juures (säilitamine 5-8° C juures pikendab preparaadi säilivusaega). Admira Protect`i mitte jätta seisma otsese päikesevalguse kätte või OP valguse kätte.

Artiklite tutvustus:

Admira Protect 4,5 ml pudel, Micro Tim, pintslihoidja - Art.-Nr.1650

Meie toodetud preparaadid on loodud kasutamiseks hambaravis. Meilt hangitud preparaatide korral on võimalik saada meilt suulisi ja/või kirjalikke näpunäiteid. Kuna meie preparaatide kasutamine toimub meiepoolse kontrollita, siis on see ainuüksi teie isiklikul vastutusel. Meie omalt poolt garanteerime preparaatide kvaliteedi vastavalt esinevatele normidele ja vastavalt kehtivatele üldistele varustamis- ja müügistandarditele.

p> ---

Lisainfo ja tellimine:
AS Magnum Dental
tel 07 367261, 07 371647
0 6501945, 0 6501946

Kontakt

Tallinn
Vae 16, Laagri
(+372) 650 1945,
650 1946
Tartu
Aardla 13
(+372) 737 1647
Tellimise üldtelefon
800-9900
(ainult lauatelefonilt helistades)