T4U multifunktsionaalne aparaat

21. apr 2005


T4U on konstrueeritud kahest eraldi osast, võimaldades samakvaliteediga sobivuse, kui vaakumiga valmistatud retainerid, ilma aeganõudva jäljendite võtmiseta.
 • Ortodontiline retainer
 • Spordis suukaitse
 • Oklusaalne splint
 • Harjumuste ümber treenija
 • Valgendamise kape
 • Üks suurus sobib kõigile

Myofunctional Research Co on välja arendanud uue pool-valatava tehnoloogia, mis lubab universaalses mõõdus valmistatud aparaati individuaalselt kohandada patsiendile umbes sama aja jooksul, mis kulub jäljendite võtmiseks või hambumuse määramiseks.

T4U on konstrueeritud kahest eraldi osast, võimaldades samakvaliteediga sobivuse, kui vaakumiga valmistatud retainerid, ilma aeganõudva jäljendite võtmiseta.

 1. Pooltugev polüuretaan raamistik, mis tagab seadmise ajal kuju ja disaini omaduste säilimise.
 2. Keeletähis keel asendi hoidmiseks.
 3. Keelekaitse, mis takistab keele survet.
 4. Termoplastiline välismaterjal, mis annab mugava võimaluse “keeda ja hammusta” meetodil seada sobivus (Harilikult kohandatav, kui korrigeerimist vajab).

Võib kasutada päevasel ajal ja öösiti magamise ajal.

Õpetused seadmiseks:

TÄHTIS: T4U peab olema täielikult kuumutatud, et seadmise protseduur oleks edukas.

 • Kasutatakse värskelt keenud vett. Otsekohe asetage T4U keevasse vette (ligi 100 C) 1 – 2 minutiks.
 • Kasutades pliidil keevat vett. Asetage T4U keevasse vette (100 C) 30-45 sekundiks.
 • Kasutades mikrolaine ahju. Kuumutage vett mikrolaine ahjus keemiseni (umbes 2 minutit). Asetage T4U keevasse vette (ligi 100 C) 1 – 2 minutiks.

Võtke aparaat veest välja, hoides pintsettidega keeletähisest. Kastke aparaat külma vette vaid vähem, kui sekundiks. Seejärel - hoides distaalsetest otstest, et vältida sõrmejälgede jäämist välispinnale - kohandage kohe kaare laius umbes samaks, mis on patsiendi molaaride vaheline kaugus, surudes distaalseid otsi. Asetage aparaat patsiendile suhu, keeletähis ülespoole.

T4U peab asetama kõigepealt ülakaare järgi, asetades aparaadi keskjoone ja patsiendi hambakaare keskjoone kohakuti. Täielikult kohandage see ülakaarega, surudes aparaati ülespoole premolaaride piirkonnas, justkui jäljendit võttes. Kohandage ülemist perifeerset osa, surudes labiaalset osa lähemale. Juhendage patsienti, et ta asetaks keele keeletähisele ja imeks tugevasti.

Peale ülakaare kohandamist toob patsient alalõua ettepoole, soovitud hambumusse ja hammustab tugevasti uues korrigeeritud asendis. Kui on vaja minimaalset alumise kaare oklusiooni, jahutage aparaat maha enne hambumuse etappi. Veenduge, et ülakaar on ikka veel korralikult sobiv. Paluge patsiendil säilitada survega kokkuhammustust 20 sekundi vältel

Kogu protseduur kestab vaid 2 minutit.

Ebarahuldava seadmisprotseduuri põhjuseks võib olla liiga aeglane kohandamine, nii, et väline pind jahtub maha. Kogu protseduur peab toimuma sama ajaga, mis jäljendite võtmine.

Peale suust eemaldamist jahutage 10 sekundit külmaveenõus. Seejärel laske jahtuda suust väljas veel 2 minutit ning siis prooviga kas see sobib täpselt patsiendi suuga. Kontrolliga täpset sobivust ülakaarega.

Korrake seadmisprotseduuri, kui retentsioon ei olnud piisav või esihambad ei andnud adekvaatset jäljendit T4U-sse. Veenduge, et vesi oleks uuesti kuumutatud 100 C enne protseduuri.

Retentsioon paraneb pisut 24 jooksul aparaadi kerge kootumise tagajärjel. Ärritavad alad (sarnased proteedide distaalsete äärtega võib kohandada akrüüli või lihvimiskiviga.

 • Kohene kasutamine
 • Universaalne suurus
 • Ilma jäljenditeta
 • Kohandamine 2 minutit
 • Uuesti kohandatav

T4U on otsene multifunktsionaalne aparaat. See on arvuti abil disainitud ja konstrueeritud uue patendeeritud kahekihilise tehnoloogiaga.

T4U omab paksemat sektorit molaaride piirkonnas ja võimaldab korrigeerida molaaride suhet.

Kuumutades keevas vees tugevam polüuretaanis seesmine osa säilitab kaare kuju, samal ajal EVA materjal pehmeneb, et sobituda hambakaare kujuga.

Tellimine: AS Magnum Dental; tel 7 371647, 6501945

Kontakt

Tallinn
Vae 16, Laagri
(+372) 650 1945,
650 1946
Tartu
Aardla 13
(+372) 737 1647
Tellimise üldtelefon
800-9900
(ainult lauatelefonilt helistades)