Racegel kiirendab ja kergendab igemepiiril tehtavaid preparatsioone

10. mai 2011


Racegel on uhiuus geel, mis on spetsiaalselt välja töötatud, et muuta igemepiiril tehtavad ettevalmistused hõlpsamaks ja patsientidele mugavamaks, tagades samal ajal lõppjäljendite kvaliteedi ja täpsuse. Kergesti aplitseeritav ilma iget traumeerimata.

Racegel on soojustundlik: toode on toatemperatuuril (20 °C) vedel ja muutub jäigaks geeliks kokkupuutes igemekudedega (temperatuur 35 °C). See võimaldab avada igemekontuuri sellele survet avaldamata, hoides igeme passiivsena.

Geeli on lihtne täpselt paigaldada, see ei voola ega tilgu. Geeli oranž värvus muudab toote visualiseerimise peale kandmisel ja loputamisel hõlpsamaks.

Geeli soojustundlikkust on võimalik kasutada ka teistpidi: Racegel muutub taas vedelaks loputamisel veega (20 °C), mis muudab selle eemaldamise lihtsamaks. Vaid minutitega on hambakaela piirkond jäljendi võtmiseks avatud.

Racegel sisaldab 25% alumiiniumkloriidi, mille adstringeerivad omadused on kliiniliselt tõestatud. See võimaldab verejooksu, igemevedeliku voolu ja pehmete kudede kokkutõmbumist optimaalselt kontrollida, luues jäljendi võtmiseks ideaalsed tingimused. Täiendavate, verejooksu takistavate toodete kasutamiseks vajadus puudub.

Ökonoomne kasutada: Racegel sisaldub peentes süstaldes, millele on eelpainutatud kanüülid, et geeli rakendamist raskemini ligipääsetavates piirkondades paremini juhtida. Kasutamisel pole vaja spetsiaalseid instrumente.

Retraktsiooniniitide kasutamine pole enam vajalik, kuid siiski võimalik, kui see kliiniliselt tarvilikuks peaks osutuma. Racegeli kasutamine võimaldab niiti hõlpsamini sisestada.

Kontakt

Tallinn
Vae 16, Laagri
(+372) 650 1945,
650 1946
Tartu
Aardla 13
(+372) 737 1647
Tellimise üldtelefon
800-9900
(ainult lauatelefonilt helistades)