LaserSmile

30. märts 2005


LaserSmile hammaste valgendamise süsteem, mille abil saab hambad hambaravikabinetis laseri abil valgemaks 2 tunngiga.

LIHTNE

Lasersmile valgendusprotseduur on lihtne nagu lapselalin. Vaid üks hambaarsti külastus, kus võite istuda, lõdvestuda ja välja jalutada valgeima, säravaima naeratusega 2 tunni jooksul!

Protseduuri kulg

 • Igemekaitse asetatakse igemetele, et neid kaitsta
 • Lasersmile-i geel kantakse hammastele
 • Geeli aktiveeritakse 15-sekundiliste intervallidega ja korratakse vajaduse korral (8-16 korda).
 • Geel loputatakse maha ja igemekaitse eemaldatakse. Oletegi valmis uhkeldama oma säravvalge naeratusega!
 • Ülimalt kaasaegne

  LaserSmile kasutab uusimat, esmaklassilist TCIA (Target Chromophore In-phase Accelerated-activation) valgendustehnoloogiat. Kasutades laseri unikaalseid monokromaatilisi omadusi koos patenteeritud lainesageduse spetsiifilise footonaktiveeriva geeliga, võimaldab LaserSmile süsteem õrna, ohutut, kiiret ja efektiivset valgendust ühe hambaarsti visiidiga!

  Fantastiliselt valgemad hambad ühe hambaarsti visiidi jooksul!

  Ohutu

  Põhilist koostisosa LaserSmile-i geelis on kasutatud hammaste valgendamiseks juba üle 100 aasta ja on tunnistatud ohutuks ja efektiivseks koostisosaks hambaarstide poolt. Drastiliselt lühem valgendusaeg väldib üleliigset soojuse ja tundlikkuse teket, mis on omane teistele valgendusseadmetele. Protseduur on mugav ja ohutu teie hammastele.

  Säilita oma särav naeratus!

  Pärast LaserSmile-i hooldust peaksite järgima oma normaalset hambahügieeni rutiini - puhastama hambaid vähemalt kaks korda päevas ja kasutama hambaniiti. Siiski, me ei soovitaks liialdada parkaineid sisaldavaid toite ja jooke, nagu: tee, kohv, punane vein, sojatooted jne., et kindlustada teile kauakestev säravvalge naeratus.

  Kui valgeks mu hambad saavad?

  LaserSmile-i abil on saavutatud fantastilisi tulemusi enamikel patsientidel. Teie tulemus võib varieeruda sõltuvalt plekkidest teie hammastel, emaili paksusest, teie vanusest ja elukommetest. Küsige oma hambaarstilt nõu kui palju valgemad teie hambad olla võivad.

  Kas see töötab hambakroonidel, sildadel või veneeridel?

  Valgendustulemused võivad varieeruda, kuid valgendusprotseduurid ei ole üldiselt mõeldud hambakroonide, sildade ja veneeride jaoks. Konsulteerige oma LaserSmile raviarstiga, et välja selgitada protseduuri tulemuse ootusi.

  Kui kaua tulemus püsib?

  LaserSmile valgendustulemus võib kesta aastaid, eeldades, et jälgite häid hügieenitavasid ning tarvitate mõõdukalt parkaineid sisaldavaid toiduaineid ja jooke. Siiski, tegelikud tulemused võivad varieeruda individuaalselt sõltuvalt hamba struktuurist ja personaalsetest harjumustest.

  Kas seda protseduuri võivad teha kõik soovijad?

  Üldiselt võivad kõik hammaste valgendust soovijad protseduuri teha, v.a. inimesed, kes on allergilised geeli komponentidele. Ei soovitata protseduuri rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele ning alla 18 aastastele. Kui teil on muid tervislikke põhjusi, mis võivad olla kahtluste aluseks, konsulteerige oma hambaarstiga.

  Lisainfo:
  · www.biolase.ee · LaserSmile hammaste valgendamise süsteem

  Kontakt

  Tallinn
  Vae 16, Laagri
  (+372) 650 1945
  (+372) 650 1946
  Tartu
  Aardla 13
  (+372) 737 1647
  Tellimise üldtelefon
  800-9900
  (ainult lauatelefonilt helistades)